Povídky


Pokud se nebojíte a i vy byste chtěli uveřejnit nějakou svoji erotickou povídku, pošlete nám ji na mirage.blog@seznam.cz. Přečteme a uveřejníme. Posílejte jen vlastní tvorbu, žádné kopírování cizích textů či překladů amaterských povídek!
Desire Neskade

Nespoutané sny
Emma je žena s temnou minulostí, ale jako jedna z mála se přes ni dokázala přenést. Hluboko uvnitř sebe postavit bariéru, jež oddělila její dvě já. Ale namísto minulého nastoupilo jiné. 

Nespoutaný snílek a vášnivá žena. Po smyslné potyčce se svým šéfem se rozhodne odejít a začít od začátku. Ale jak, když ji na každém kroku pronásledují sny. Sny o jejím bývalém šéfovi a jejím spolubydlícím Mikeovi. Ale vše se ještě víc zamotá, když se do hry vloží další hráč. Kdo je tajemný muž, který ji sleduje na každém kroku a to jak v jejích mokrých snech, tak i ve skutečnosti. Vášnivý lov na kočku a myš může začít. 

Povídku najdete tady

Gail

Víc než přátelství

Povídku najdete tady


Rebisek

Vysněný dar
Emilly Tylerová je plachá dívka, která celý život byla sama, a sama se taky o sebe musela postarat. Den před jejími 28 narozeninami potká muže, který je snem všech žen a Emilly se rozhodne k prvnímu odvážnému činu ve svém životě. Koupí si muže na jednu noc. Koupí si ho jako dárek ke svým narozeninám.

Povídku najdete tady.


Camilla

Santovská výpomoc

Vánoce a s nimi spojený Santa Claus sedící v obchoďáku? Nebýval to můj problém… Dokud moje kmotřenka nevyrostla a její otec mě neukecal na záskok. 


Že to bude katastrofa, jsem věděl už předem, ale že v tom pekle nebudu trpět sám… Asi bych měl Stacey litovat… Jo, to bych vážně měl, naneštěstí pro ni… jsem až moc škodolibej bastard.

Povídku najdete tady.

Uvězněná

Přijít o všechno a ztratit sama sebe.

Prohra nebo výhra?

Dar nebo prokletí?

Já to zažila. Byla jsem v pekle, a když jsem se z něj dostala, dobrovolně jsem vstoupila do dalšího. Pro mě to byl ráj. Je to zvláštní změna. Neplánovala jsem ji. Prostě se to stalo. Byla jsem na dně – a možná ještě hůř. Ale někdy jste tím výš, čím hlouběji se dostanete.

Povídku najdete tady.

6 komentářů:

 1. Super oddíl tohoto ještě suprovějšího blogu. Díky :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěla bych se zeptat jestli budou i další povídky? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. No, pokud někdo něco napíše, tak určitě :D :)

   Vymazat
 3. Chtela bych se zeptat co je s Pomstychtivou??...uz dlouho nic nepribylo, a tahle povidka je vazne super...nemuzu se dockat pokracovani...

  OdpovědětVymazat
 4. Náhodou další díl Vysněného daru - Sobecký dar - by nebyl, prosím?:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baby tiež by som sa chcela spýtať či nerozmýšľate pridať aj druhý diel 😉 Prvý dieľ bol super 😉😉

   Vymazat