neděle 18. června 2017

Nathanova družka - 1. kapitola

Překlad Gret, korektura Lenka

Ako zvyčajne prišiel k nej v temnote. Nemohla vidieť jeho tvár, ale bol vysoký a tmavý, jeho temná prítomnosť neubrala z osvetlenia. Čakala na neho netrpezlivo, jej telo horelo pre jeho posadnutosť a jej myseľ bola stravovaná potrebou.
Skĺzol do jej postele úplne nahý. Jej ruky bežali po jeho masívnej, svalnatej hrudi. Potrebovala cítiť jeho telo a vedieť, že je skutočne tu v jej posteli. Ťažko dýchala, keď ju jeho silné ruky stiahli do jeho tela, nenechávajúc žiadny priestor medzi nimi. Bolo to presne to, čo chcela. Jej telo bolo nahé a dotýkali sa, koža na kožu, nič medzi nimi.
Vzal si jej ústa, ako keby ich vlastnil. Privítala ho ako kvet hľadajúci slnečný svit. Jeho majstrovský dotyk poslal jej telo a dušu do plameňov, jeho požadujúce ruky na jej nahom tele vyvolali malý ston, keď ho potlačil svojimi ústami. Jej ruky blúdili, prechádzali sa po jeho širokých, šľachovitých ramenách a zadku, keď pokračovala, aby sa stratila v jeho objatí.

Jeho mocná, svalnatá noha rozdelila jej stehná a mohla cítiť svoju vlhkosť, mokré jadro tvrdo udrelo proti jeho robustným končatinám. Trela svoje pohlavie proti jeho oceľovému povrchu, bola hladná po uvoľnení.
Nevedela, či potreba bola jej, jeho alebo kombinácia obidvoch ... ale to nevadilo. Obidvaja boli chytení do pavučiny túžby, z ktorej nemohli uniknúť. Začala otáčať svojimi bokmi proti jeho nohe, odrhnúc sa od jeho úst s kňučaním, aby funela na jeho ramene.
„Prosím. Potrebujem ťa,“ bolestivo zašeptala. Potrebovala, aby si ju vzal.
Hladil a dráždil jej bradavky, zľahka ju prišpendlil k posteli. Jeho jazyk obkresľoval ušný lalok a stranu jej krku, zisťujúc každé citlivé miesto na jej pokožke.
Siahala medzi nich, snažila sa zúfalo uchopiť jeho penis a umiestniť ho tesne k jej prázdnemu kanálu. Požadujúc uchopil jej dlane do zápästia, prišpendli ich nad jej hlavou. Držal ich pevne s jednou veľkou rukou, pretože druhá sa pohybovala medzi jej nohy. Chcela protestovať. Potrebovala, aby sa udržovala v pohybe proti jeho nohám, ako mrcha vo vzrušení, až kým by sa neurobila, ale stiahol sa späť. Uprel jej uspokojenie.
Jeho dlaň obkresľovala ľahko jej vlhké záhyby, keď vyklenula svoj chrbát. Mlčky prosila o dôležitejší kontakt. Naliehala na jeho dotyk na mieste, ktorý by ju mohol poslať cez okraj.
„Tak horúca. Tak mokrá. Tak potrebná. Zavolaj ma a ja ťa urobím, až budeš prosiť o zmilovanie,“ počula jeho, v nízkom barytóne, chrapľavý šepot v svojom uchu. „Nechaj ma nasýtiť ťa.“
Zastenala, zvuk jeho erotického hlasu spôsobil, že jej mačička sa zaplavila tekutinou ešte viac. Jej hlava sa obracala zo strany na stranu, frustrácia hrozila, že si vezme jej príčetnosť.
Trhla svojou rukou, aby sa oslobodila a súčasne sa jej boky zdvihli k jeho dráždivému dotyku medzi jej stehnami. Držal ju pohodlne svojím zápästím, keď jeho druhá ruka krúžila na jej klitorise skrze jej hladké a klzké dolné pery.
Trhla sebou, keď sa jeho prst hral s ochranným krytom jej pohlavia, zdvíhajúc ho, otierajúc ho zľahka nad jeho odkrytou podstatou.
Áno. Áno. Práve tam. Viac. Prosím, viac.
Jeho horúce ústa zostúpili na jej pravú prsnú bradavku a ona sa otriasala z kontaktu.
Musela dosiahnuť vyvrcholenie, predtým než sa zblázni.
Predtým než mohla mať orgazmus, dotyk jej milenca zmizol. Jej myseľ kričala na protest súčasne ako   zmizol  … a zobudila sa.

Sasha Taylor vstala pomaly, vychádzajúc z jej mlhavého, erotického sna do frustrovanej strnulosti.
Dopekla! Sadla si, jej telo bolo premočené potom a jej srdce búšilo tak tvrdo, že ho mohla počuť bubnovať v ušiach. Tieto prekliate nadržané sny ju zabijú. Toto bol druhý, ktorý zažila v posledných štyroch dňoch. Prichádzali oveľa častejšie, jasnejšie. Držali ju v skoro neustálom stave vzrušenia.
Nanešťastie, nemohla prestať myslieť na neho. Vyzeralo to, že je neustále s ňou, súčasne ju dráždil a stimuloval ju.
Inštinktívne Sasha vedela, že to bol jej upíri druh. Vedela, že je družkou upíra, odkedy sa jej značka objavila, na  jej boku okolo osemnástich narodenín, čo bolo desať rokov predtým.
Šokovaná, vydesená a znechutená, nikdy to nespomenula nikomu.
A mág s upírom? Bolo to tabu. Mágovia nenávideli upírov a byť spárovaný s jedným by mohlo znamenať  vyobcovanie od ostatných mágov navždy. Jej rodičia boli obidvaja mágovia, ako bola aj jej sestra, Regan. Upíri boli konzumenti krvi, barbari, ktorí si vzali svoje družky silou. Nikto z jej rodiny alebo magických priateľov by neprijal jej upírieho druha. Sakra … nechcela upírieho druha. Kto chcel byť spárovaný s despotickým, arogantným divochom?
Sasha sa vykotúľala z postele a uchopila nejaké čisté oblečenie, keď šla smerom do sprchy.  Mala by sa toho zbaviť  a ísť do práce. Ona a jej sestra Regan boli obchodnými partnermi v ich šperkárskom obchode. Sasha robila dizajn a Regan robila väčšinu zo zložitej práce dávania všetkého dohromady. Ich kúsky boli veľmi žiadané a držalo ich to veľmi zamestnané a vynášalo im to dobrý príjem.
Zavolaj na mňa a ja ťa nechám sa urobiť až kým nebudeš prosiť o zmilovanie.
Sasha sa zatriasla, keď vyťahovala svoju premáčanú nočnú košeľu cez hlavu v kúpeľni. Mohla stále počuť jeho „čistý sex“ barytón šepkajúc jej.
Ak muž v jej mokrých snoch by bol jej druh …. mal telo vyrobené pre hriech a hlas, že by mohol  skoro vyburcovať ženu k vyvrcholeniu iba so svojimi slovami.
Znechutená samou sebou, Sasha zapla vodu, dala si ju tak studenú, ako bolo možné bez toho, aby to spôsobilo podchladenie.
 *****
Nathan Hale vstal zo svojho denného spánku v zlej nálade a vyzeralo to tak, že bude pokračovať aj  zvyšok večera, keď sa potuluje mestom. Jeho oddych bol vyrušovaný obrazmi a snami, ktoré zriedka kedy vpadli do denného spánku upírov. Činilo ho to podráždeným a nekľudným.
Jeho brat Liam bol zaneprázdnený liečením a Nathan nechal svojich ďalších dvoch bratov za sebou, využívajúc ospravedlnenie, že nebolo veľmi čo robiť, len hliadkovať padlých. Neboli hlásené žiadne pozorovania.
Dnes sám lovil a hoci mu to nevadilo, že sa potuloval, aj by zabil pár padlých upírov sám. „Festival lásky“ jeho bratov mu liezol na nervy. Ethan a Rory sa stali bezstarostnými, tak  upútaný svojimi láskami a túžbou po ich družkách, že nevideli malé veci, ktoré by ich mohli zabiť. Nebol si istý, či chcel práve teraz niekoho z nich na uliciach. Možno ako náhle sa dostanú z nadšenej fázy medových týždňov, mohli by sa konečne vrátiť späť s ním, aby zaprášili s padlými. V medzičase … konali ako keby boli úplne hlúpi.
Nathan zatriasol svojou hlavou, keď križoval jednu z oblasti s nižšou triedou v Denveri, diviac sa ako nejaký upír môže konať tak bezducho pre nejakú ženu. Mal dostatočne rád Briannu a Callie, ale bolo to, ako keby nájdenie ich družky znížilo Ethanovo a Roryho IQ aspoň o štyridsať bodov. Pokiaľ nájdenie družky znamenalo, že sa upír stal totálnym idiotom, tak bol prekliato rád, že nikdy nenašiel svoju vlastnú družku.
Šance boli, že  ju nikdy nenájde. Vo veku viac ako šesťsto rokov, jeho čas sa minul. Nemohol cítiť sexuálnu túžbu viac ako päťsto rokov a snáď nikdy nepozná, čo robiť , pokiaľ by mohol. Nebol si istý, či osamelosť a túženie odišli preč, ale snažil sa ich pochovať.
Väčšina z nich bola zakrytá nenávisťou voči padlým. Jeho hlavná misia v jeho nesmrteľnom živote bola umlieť každého padlého na prach, aby mohli byť odfúknutí neškodne preč v silnom vánku. Zabili jeho rodičov, zatiaľ čo Nathan musel ostať stáť a čakať na novinky o ich porážke.
Ale … nie dlho. Bol teraz najstarším a hlava Upírskej koalície. Skoro každý okamih chodenia strávil horiacou nenávisťou a nechuťou k príšerám, ktoré mu vzali jeho rodičov od neho a jeho bratov. Chcel pomstu, nezáležalo na tom ako dlho bojoval alebo koľko padlých padlo.  Zabíjal, aby opäť pocítil pocit pokoja.
Nathan prekĺzol okolo rohu uličky, vstúpil na ulicu. Dvaja príslušníci gangu, ktorí sa objavili, aby hľadali problémy. Sledovali ho s odvážnymi úsmevmi. Zamračil sa, vyzýval ich, aby sa priblížili, skoro akoby hľadal boj. Bol už najedený, ale užil by si zmlátenie týchto dvoch výtržníkov, ktorí iba lovili nevinné obete pre krádež … alebo horšie. Nanešťastie, odvrátili svoje oči a odišli preč. Iba prekliali jeho zlú náladu, že sa mu vyhnuli, keď ich zacítil.
Padlí.
Boli bližšie, a  poslali elektrickú vlnu dole po jeho chrbte. Začal sa pohybovať rýchlejšie než ľudské oko môže vidieť, sledoval pocit zlomyseľnosti a zmätku. Čo mali v úmysle tí bastardi?
Náhle sa zastavil, zatiaľ čo uvidel scénu pred sebou. Našiel padlých … a neboli sami.  Jeho nálada vzplanula a jeho oči sa stali skoro čiernymi zúrivosťou, keď videl, že trhajú s mladou ženou, ktorá zápasila medzi nimi. Sráči trhali jej ramenami. Držali ju so svojimi ostrými pazúrmi. Bola poranená na celom tele, unikala jej krv. Zaneechávala rubínovú kaluž na chodidle, ale žena stále kopala a bojovala,  kričiac nadávky, že by mohli spôsobiť, že by sa mníška začervenala.
Nathan vytrhol krátku čepeľ zo svojho pásu, neochotný použiť niečo dlhšie, čím by mohol zasiahnuť ženu medzi dvoma príšerami. Žena videla objaviť sa ho za padlými, ktorý ju mučil, ale držal  dlaň hore v tichom signáli. Utíšila sa, keď prevŕtal nôž do mučiteľovho srdca. Padlý sa zrútil na zem, krútiaci sa ako červík na rybárskom prúte.
Kreatúra, ktorá držala ženu ju nechala ísť a  ona sa skrútila na zem.
Nathanove oči zasvietili nepriateľstvom, keď sa stretol s pohľadom červených očí padlých. Vedel, že ich musí zabiť  rýchlo a nájsť pomoc pre ženu … pokiaľ tu stále bola malá šanca, že by mohla byť zachránená.
Uskočil pred agresívnym atakom sekajúcich pazúrov,čím začal  tanec so smrťou. Bol to boj na život a na smrť.  Zúrivosť a adrenalín naštartoval jeho útok na plešaté monštrum.
Nathan pristúpil bližšie a umiestnil svoju ruku pod padlého zápästie. Odhalil svoje pazúry, keď súčasne vrazil nôž do hrude monštra,  roztrhnúc mu srdce. Padlý padol na zem. Nathan stiahol svoj nôž, keď padol.  Bola by zlé, keby stratil svoj dokonale dobrý nôž. Očistil ho so svojou mágiou, keď znova zasunul čepeľ do opaska.
Obidvaja padlí zmizli, nechávajúc iba hromadu prachu, kde raz stáli, mučiac bezbrannú ženu k smrti.
Krčiac sa vedľa neznámej ženy, odhadoval jej zranenia.
„Dopekla,“ preniesol hlasito, keď prehliadol rany a závažnú stratu krvi. Dýchala mäkko a jej srdce stále bilo v rýchlom, nitkovitom  rytme.
Nathan uchopil jej telo medzi svoje ruky.
Mág!
Mohol cítiť mágiu svišťať skrze jej telo. Ak bola mágom, tak bola trochu silnejšia ako priemerný človek, ale stále nebola nesmrteľná. Zamračil sa, vediac, že nemôže ísť do ľudskej nemocnice. Mágovia mali svojich vlastných liečiteľov a ich fyziológia bola trochu odlišná ako ľudská.
Liam, potrebujem ťa.
Poslal urgentné volanie svojmu bratovi liečiteľovi, predtým než nevedomky pritiahol ženu bližšie k seba a  rozpustil sa do tmy.


35 komentářů:

 1. Ďakujem, ale na mobile mám polovicu textu biele čiary. :(

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za pokračování.

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem 😉 komu ukazuje na mobile biele miesta, stačí ich označiť a môžete čítať ďalej 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viem, ale najprv sa musím dostať k počítaču a to bude až vtedy, keď dcéra odíde na skúšku zo štátnice. Dovtedy ho mám zatrhnutý.:D

   Vymazat
  2. Označit lze i na mobilu, poklepni na začátku objeví se ti tam dvě bublinky a tou sjeď prstem až na konec.

   Vymazat
  3. Super, díki. Ani som nevedela, že to ide aj na mobile. Ale aj tak mi to musel ukázať syn. Za odmenu dostal obed.:D

   Vymazat
 4. Super kapitola.Už som sa tešila na pokračovanie.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc. Těším se na další kapitolu <3

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji moc za první skvělou vlaštovku

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 8. ďakujem za super preklad a už sa neviem dočkať pokračovania :o)))

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za skvelú kapitolu dievčatá ❤

  OdpovědětVymazat
 10. Dík moc za první kapitolu dalšího dílu!

  OdpovědětVymazat
 11. Asi ich prvé stretnutie.:)
  Nádherný preklad a korekcia, ďakujem.:)

  OdpovědětVymazat
 12. Veľká vďaka za skvelú úvodnú kapitolu a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Děkuji za první kapitolu, začíná to opravdu pěkně ;-). HankaP

  OdpovědětVymazat
 14. Srdečná vďaka za preklad i korektúru...:-);-)

  OdpovědětVymazat