pátek 21. dubna 2017

Vlčí zajatec - Kapitola 7

Překlad Stina, korektura Simi

Problém s hrou na otázky a odpovede bol ten, že Brody mu bolo ešte horšie ako predtým.
Môžu zmodralé gule explodovať?
Pravdepodobne to čoskoro zistí, ak sa mu nedostane úľavy.
A prečo by sa vlastne nemal postarať o svoj tvrdý problém? Napokon, držal poddajnú Laylu, ktorá ešte stála v sebe mala jeho ruku a jej pohlavie mu tak lahodne zvieralo prsty. Bola zrelá na pretiahnutie. Ochotná a reagujúca. Menej šľachetný chlap by mohol tú chvíľku využiť a dať jej k tomu stískaniu niečo pomerne hrubšie.
Ale Brody s tým mal dva problémy.

Za prvé. Počas toho príjemného získavania informácií iba škrípal zubami nad svojim morálnym radarom, pretiahnuť ju by znamenalo prekročenie hranice. Hlavne potom čo dospel k názoru, že je v tejto afére skutočne nevinná, čo znamená, že s ňou nemôže jednať ako s nepriateľom. Inými slovami, žiadne zvádzanie. Ale nebyť nepriateľom neznamenalo, že by mu verila, hlavne po jeho menej než čestných metódach v získavaní odpovedí.
Hlboko v jej ešte stále pulzujúcom pohlaví, Brody sa nemohol prinútiť odtiahnuť. Ani ona nevyzerala, že by sa k tomu chystala. Zastonala a dokonca pri tom zavrtela bokmi. Pozvánka na pokračovanie, ktoré mohlo byť prerušené ak nie kvôli problému číslo jedna, tak kvôli problému číslo dva.
Nečakané narušenie ich súkromia.
„Čas uplynul,“ vyštekol Neandertálec, keď zatrieskal na odomknuté dvere kúpeľne.
Ochranný inštinkt – ľahko podfarbený štipkou žiarlivosti – Brodyho prinútil schovať Laylu za seba, načo sa zvrtol k strážcovi, ktorý už agresívne stál vo dverách.
„Myslíš?“ povedal Brody. „Dáma a ja sme ešte neskončili.“
„Ale ja hovorím, že áno,“ zatiahol ten idiot s tučnou tvárou.
„Vypadni, skôr ako ma donútiš ublížiť ti.“
„Prines, psí chlapec.“
Brody si povzdychol. „Ty prekliaty zabednený menič s mozgom veľkosti hrášku. Mal som vedieť, že neposlúchneš.“
Jeho päsť vystrelila a v solídnom údere sa spojila so spánkom toho debila. Uspokojivé, ale nezostalo to bez trestu. Ozvalo sa už dôverne známe praskanie. Brody uvoľnil svaly a dovolil prúdu prevziať nadvládu. Tentoraz to prekoná. Tentoraz –
Bum.
Vrazil do podlahy, telo sa mu triaslo, uvedomujúc si viac ako dával najavo, hľadiac na dianie okolo seba prižmúrenými očami, čo mu následne ponúklo zaujímavý pohľad na Laylino prirodzenie.
Hmmm, chutné.
Teraz nie. Ale možno neskôr, ak bude treba, tak si tú pochúťku dopraje, kvôli misii samozrejme.
Layla očividne nebola exhibicionistka, pretože rýchlo strhla z držiaka uterák a ovinula si ho okolo tela. Potom sa nad ním rozkročila s rukami vbok. „Okamžite s tým prestaň.“
„Nie si tu aby si mi dávala príkazy,“ odpovedal ten somár, držiac palec na tlačítku diaľkového ovládania.
„Ale ja som tá, čo ho očakáva vo svojej posteli, ale bude mi nanič keď bude v bezvedomí.“
„Ja ťa pretiahnem, ak si tak zúfala po chlapovi.“ Neandertálec sa zotavil z rany do tváre, ako vždy. Lascívne sa popadol za rozkrok a Brody sa naozaj musel držať, aby tomu debilovi neodstránil vtáka už natrvalo.
Urobil práve jeho žene hrubý návrh?
Zabijeme ho.
Jeho vlk si myslel, že to je skvelý plán, ale prchkosť sa mu nikdy nevyplatila. Brody potlačil vzdúvajúci sa vražedný impulz. Situácia ešte nedozrela k útoku alebo úteku. Potreboval si precvičiť trpezlivosť.
Jeho vlk trucovito ohrnul pery.
Do pekla, Brody ohrnul pery tiež. Naozaj chcel Neandertálcovi jednu vraziť.
Zhnusená grimasa skrútila Laylinu tvár. „Prečo si chlapi myslia, že je to atraktívne? Myslím tým, fakt, popadnúť sa za rozkrok? To má byť sexy? Čo by si si myslel, keby som niečo také urobila ja?“
Och, prosím.        
„Môžem to urobiť za teba,“ povedal Neandertálec s úškrnom.
„Ty sa ma nedotkneš. Nikdy. Neznášam ťa. Nenávidím ťa tak veľmi, že by som ťa ani neopľula keby si bol v plameňoch, a viac ako určite by som s tebou nikdy nesúložila.“
„Nikdy som nepovedal, že musíš byť ochotná.“
Predstierajúc bezvedomie alebo nie, Brody takmer pri tej hrozbe vyletel z kože. Ale Layla sa ukázala byť schopná ochrániť sama seba.
„Verím, že by si to skúsil. Tak poď. Dovoľ mi vidieť aký si odvážny, pretože podľa všetkého ti nikto nepovedal čo sa stalo poslednému chlapíkovi, ktorý si myslel, že ma môže prinútiť. Ktorý sa už nikdy nedozvedel, akou pochúťkou sa jeho gule stali pre potkany.“
Júj! Neandertálec nebol jediným chlapom, ktorý sebou trhol. Brody sa sotva udržal, aby si nezakryl svoje odhalené rodinné klenoty.
Ďalší strážca udrel Neandertálca zozadu do hlavy. „Nechaj to dievča na pokoji. Ona nie je jediná, ktorá by dostala tvoje zasrané gule, ak by si na ňu položil čo i len jediný prst.“
„Hovorí chlap, ktorý stále páli šťavu do tohto úbožiaka. Pán vás určite varoval, aby ste vlka udržali na žive. A v dobrom stave. On určite nebude nadšený ak zistí, že ste zničili jeho plány.“
Prúd zmizol, ale Brody stále predstieral bezvedomie. To ale nezabránilo putám, ktorá zaklapli na jeho zápästiach, ako aj na Layliných, ale aspoň sa mu podarilo rozhliadnuť sa okolo seba. Všímal si vchody a triedil pachy, oddeľujúc čerstvé od starých tak, aby mohol odhadnúť čísla.
Nedal na sebe nič znať, keď ho nie práve najšetrnejšie ťahali dolu drevenými schodmi, odierajúc mu kolená do krvi. Zaplatia za to keď ujde.
A on ujde.
Plán sa formoval. Plán, ktorý sa čoskoro pokúsi zrealizovať.
Opäť v klietke – domov, sladký domov – stráže ich strčili dnu, zložili im putá a odišli.

Brody napočítal do troch tisícok, aby ktokoľvek ich už sledoval neuhádol, že ich malý elektrický trik už nefungoval, načo sa prevalil na chrbát a zaškeril sa na ňu. „Takže, kedy mieniš podľahnúť mojim očarujúcim mužným partiám?“

40 komentářů:

 1. Ďakujem za ďalšiu kapitolku :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem. Denisa

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem veľmi pekne za preklad:)

  OdpovědětVymazat
 4. Dakujem za skvele pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za úžasný překlad

  OdpovědětVymazat
 6. To jsem vážně zvědavá, jestli se to Brodymu podaří. Dík moc za další kapitolu!

  OdpovědětVymazat
 7. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 8. Bože Brody je ale expert, pokušiteľ 😜 Dík za preklad a už sa neviem dočkať pokračovania 😉😉

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Už aby sa dostali zo zajatia. Veľmi pekne ďakujem za ďalšiu kapitolu ♥

  OdpovědětVymazat
 11. Dakujem za ďalšiu skvelú kapitolu ☺

  OdpovědětVymazat
 12. Ďakujem za super kapitolu dievčatá ❤

  OdpovědětVymazat
 13. Tak nějak čekám, že ho holka kopne přímo tam, kde ho to bude nejvíc bolet :o)

  OdpovědětVymazat
 14. Doufám, že toho prasáka, co je hlídá, naučí slušným způsobům - ideálně kopancem do rozkroku. Zajímalo by mě, jeslí už Brodyho Reid, Gene a ostatní kluci hledají... Díky za překlad!

  OdpovědětVymazat
 15. Moc děkuji za pokračování 🐍

  OdpovědětVymazat
 16. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 17. Ďakujem veľmi veľmi pekne.janka

  OdpovědětVymazat
 18. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 19. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat